Menu Sluiten

ONS TEAM

SALES

Brand & sales manager

Glenn Heyninck

glenn@hair-republic.be
+32 473 94 97 18

Limburg, Antwerpen & Vlaams Brabant

Sales Advisor

Yves Van Lokeren

yves@hair-republic.be
+32 484 17 85 21

Oost- & West-Vlaanderen

Sales advisor
St├ęphane Cantigneau
stephane@hair-republic.be
+32 489 81 94 51

Bruxelles, Wallonie &
Luxembourg

Sales advisor
Clemens Kalmeijer
clemens@hair-republic.be
+31 654 661 567

Sustainable Haircare Nederland

Sales advisor
Edo de Roode
edo@hair-republic.be
+31 610 98 28 68

Luxury Haircare Nederland

AFTERSALES

Aftersales & support
Diana Varbanova
support@hair-republic.be
+32 3 369 77 22 (optie 1)

Support, educatie & orders

Brand Developer
Emma Meersman
emma@hair-republic.be
+32 3 369 77 22 (optie 2)

Marketing & events

Finance
Silvia Van Vlierberghe
finance@hair-republic.be
+32 3 369 77 22 (optie 3)

Boekhouding

Magazijn & verzending
Kathleen Vermandel
logistics@hair-republic.be
+32 3 369 77 22 (optie 4)

Logistics & orders